megamocni
megamocni-zaspa
megamocni-chełm

Sieć przedszkoli Mega Mocni to innowacyjna grupa placówek edukacji przedszkolnej oraz żłobkowej prowadzona przez Stowarzyszenie Twórczego Rozwoju DyNaMo, nastawiona na zrównoważony rozwój dziecka. Zapewnienie bezpieczeństwa i wyselekcjonowanych bodźców, które zapewniają naszym podopiecznym optymalny rozwój to podstawa naszych działań. Odpowiednie żywienie, zajęcia edukacyjne i zabawa zawsze z elementami edukacyjnymi gwarantują sukces w przyszłym życiu naszych podopiecznych. Duży nacisk kładziony jest na artystyczny rozwój dzieci. Codzienne twórcze zajęcia muzyczno-plastyczne, zajęcia teatralne z rytmiką odbywające się dwa razy w tygodniu to tylko niektóre z oferowanych zajęć Mają one pobudzić umysł i ciało dziecka, uwrażliwiając je na sztukę, piękno i kompozycję- elementy do których nie przywiązuje się dużej wagi w dalszym toku edukacji.

Bardzo ważne jest zapewnienie opieki psychologa i logopedy, którą zapewniamy. Zajęcia logopedyczne odbywają się codziennie. Psycholog jest ogólnodostępny zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. W dzisiejszym świecie stres i tempo życia odciskają piętno na dzieciach i rodzicach, a profesjonalna pomoc może to zminimalizować.

Dodatkowo w nowo budowanym obiekcie na Chełmie obecny będzie personel medyczny, który zapewni maksimum bezpieczeństwa. Własna kuchnia oferuje doskonale zbilansowane, smaczne i zdrowe posiłki. Będą one dostosowane również do dzieci z dysfunkcjami pokarmowymi i alergiami pokarmowymi.

W 8 oddziałowym obiekcie powstaną 2 nowoczesne oddziały żłobkowe, oddział dzieci małych i sypialnia. Wysokiej klasy personelem oraz doskonale wyposażone i komfortowe 70 metrowe sale zapewnią dziecku rozwój i bezpieczeństwo .