Przedszkole MegaMocni - logopedia Gdańsk

ul. Startowa 4a
tel .517 232 091

• dzień rodziców
  • Nabór na wolne miejsca w przedszkolu
  • Nadzór Oświaty
  • Zajęcia z logopedą

Zapraszamy do przedszkola Megamocni

Przedszkole z terapią logopedyczną w Gdańsku

Pobyt dziecka w przedszkolu wiąże siępoczątkowo ze stresem zarównodla dziecka, jak i jego rodziców. Szczególnie, jeśli pociecha ma specjalne potrzeby lub wymaga terapii logopedycznej. Nierzadko  potrzebne są konsultacje z psychologiem. Nasze przedszkole w Gdańsku zapewnia kompleksową opiekę dzieciom o szczególnych potrzebach edukacyjnych. Wiemy, jak istotna jest wczesna terapia logopedyczna, dlatego przedszkole MegaMocni w Gdańsku zapewnia zajęcia z zakresu logopedii naszym podopiecznym. Logopedia w naszym przedszkolu obejmujezarówno indywidualne, jak i grupowe zajęcia.

Pracownicy naszego przedszkola w Gdańsku mają duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Specjalnie dobrane zajęcia i metody postępowania sprawiają, że dzieci dobrze znoszą pobyt w przedszkolu. Swobodny dostęp do konsultacji z psychologiem pomaga uporać się z ewentualnymi problemami.   Wiele dzieci potrzebuje konsultacji psychologicznych. Niektóre maluchy mają kłopoty z adaptacją, kontaktem z rówieśnikami, sprawiają kłopoty wychowawcze lub jeszcze inne problemy, którym zaradzić mogą właśnie konsultacje z psychologiem.

Dzieci uczęszczające do przedszkola MegaMocni w Gdańsku mają styczność z logopedą każdego dnia w ramach codziennych zajęć z terapii logopedycznej. Pozwala to na bieżąco korygować wady wymowy i utrwalać nabyte umiejętności. Problem wad wymowy u małych dzieci jest na tyle poważny, że bardzo wiele z nich wymaga terapii logopedycznej. Nie każde przedszkole w Gdańsku zapewnia zajęcia z logopedii dla wszystkich dzieci. Dlatego wybierając przedszkole, należy zwrócić uwagę, czy logopedia znajduje się w ofercie.

W ramach czesnego zapewniamy:

• język angielski każdego dnia
  • zajęcia logopedyczne każdego dnia
  • twórcze zajęcia muzyczno-plastyczne każdego dnia
  • zajęcia teatralne 2 razy w tygodniu
  • zajęcia gimnastyczne każdego dnia
  • rytmika 2 razy w tygodniu
  • teatrzyki, koncerty umuzykalniające, wycieczki, wyjazdy itp.
  • paczki świąteczne, upominki, nagrody
  • konsultacje z psychologiem
  • realizacja zajęć zgodnie z nową podstawą programową MEN

Przyjmujemy dzieci z orzeczeniem o potrzebie terapii logopedycznej z poradni psychologiczno – pedagogicznej.

Brak wpisowego

Sprawdź ceny czesnego